Prodej vstupenek na internetu – oč vlastně běží?

Dovolte nám, prosím, Vás informovat o moderním způsobu nakupování vstupenek, který Vám přinese mnoho výhod a mnoho spokojenějších diváků, kteří se k Vám budou rádi vracet. Jedná se o nakupování vstupenek přes internet, o němž jsme Vás již několikrát informovali. Stále se ale domníváme, že potenciálu tohoto způsobu distribuce vstupenek nebyla doposud věnována dostatečná pozornost, jakou si jistě zaslouží. Proto bychom Vás rádi blíže seznámili s jeho fungováním a v závěru Vám nabídli možnost vyzkoušet si fungování nákupů na internetu na vlastní kůži!

Hlavní výhody internetových obchodů si jistě dokážete představit, přesto jsou tak zásadní, že bychom alespoň některé z nich vyzdvihli.

Výhody z pohledu Vašich zákazníků:
  • zpřístupnění neustále aktualizovaných informací (oproti klasickým letákům, kde informace velice rychle zastarávají),
  • rezervační web (obchod) je otevřen 24 hodin denně, 365 dní v roce,
  • možnost přístupu z libovolného místa, např. z domova, což může ušetřit spoustu času, ale i nervů ve frontách, méně cestování.
Výhody pro Vás:
  • komunikace se zákazníkem přes internet výrazně snižuje transakční náklady (odpadá práce prodavačů, nutnost nepřetržitého provozu na pokladně, …),
  • zvýšení flexibility (např. lepší aktualizace programu),
  • nedocenitelná zpětná vazba od zákazníka, v rámci nákupu mohou diváci vyplnit přidanou anketní otázku týkající se spokojenosti s repertoárem atd.,
  • podrobné informace o návštěvách rezervačního webu (v závislosti na nich lze obchod přizpůsobit).

Obliba internetových obchodů neustále roste, celkem přes 90% uživatelů internetu již má za sebou první internetový nákup a ostatní se k tomuto kroku chystají v nejbližší době. Jistě nás nepřekvapí, že na internetu nakupují ponejvíce mladí lidé, což také představuje potenciál pro Vás – oslovte mladší generace, vytvořte si věrné diváky a získejte náskok před ostatními!

Vyzkoušejte si nákup vstupenek na internetu a získejte tak 10% slevu na nákup licencí! Vyzkoušíte si tisk elektronické vstupenky či vstupenky doručené na Váš mobilní telefon a ještě získáte možnost zakoupit si licence na tuto službu se slevou!

© 2010 Perfect System. Všechna práva vyhrazena.